10.10.2019 15:25
Ugunsdzēsības speciālistu pieredze liecina, ka apkures sezonā vistraģiskākie ugunsgrēki notiek tieši naktī, kad cilvēki guļ un nepamana ugunsgrēka izcelšanos. Dzīvojamo telpu aprīkošana ar dūmu detektoriem, kas ar skaņas signāla palīdzību signalizē par ugunsgrēka izcelšanos, ļauj laikus pamanīt nelaimi un izsaukt ugunsdzēsējus glābējus.
07.10.2019 13:55
SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs informē, ka ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas, apsaimniekošanas un uzturēšanas maksu 2020.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs”, sākot ar 2019.gada 15.oktobri apmeklētāju pieņemšanas laikā.
19.08.2019 09:12
Bezskaidras naudas maksājumus par komunālajiem un mājas pārvaldīšanas pakalpojumiem ērti veikt AS “SEB banka”, AS “Citadele banka”, AS “Swedbank”, AS “Luminor”, AS “Privatbank” filiālēs. Visērtāk ikmēneša rēķinus samaksāt, izmantojot klientu portālu mans.lna.lv. AS “SEB banka” un AS “Swedbank” klienti saņemto rēķinu var samaksāt tiešsaistē.

Skaidrā naudā rēķinu apmaksu iespējams veikt abonešānas centrā "Kurzemes Vārds" Pasta ielā 3 (mainīta atrašanās vieta no Zivju ielas 5).
20.06.2019 16:52
Konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019” apbalvošanas pasākumā SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" valdes loceklis Artis Rimma saņem Ekonomikas ministrijas pateicību par nozīmīgu ieguldījumu energoefektivitātes veicināšanā un daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā Latvijā 10 gadu laikā. Pateicības rakstu parakstījis ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro.
20.06.2019 16:30
Konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019” 3.vietas ieguvēja ir SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" (LNA) pārvaldītā daudzdzīvokļu māja Veidenbauma ielā 2a.
10.06.2019 10:16
Aizvadīto apkures sezonu ar pilsētas centralizēto apkures pieslēgumu uzsāka par 15 mājām vairāk nekā iepriekšējā sezonā. Nākamajai apkures sezonai un siltumapgādes sistēmas izbūvei gatavojas vēl astoņu māju kopīpašnieki. Viedoklis, ka centralizētā apkure piemērota tipiskai 70tajos gados celtai daudzdzīvokļu mājai, ir mainījies. Centralizēto apkuri izvēlas nelielu un pat vēsturisku māju dzīvokļu īpašnieki. Visās mājās ar jaunajiem pieslēgumiem ir izbūvēta horizontālā apkures sistēma, kas vēl dod papildu iespēju katram dzīvoklim regulēt siltuma patēriņu. Horizontālās siltuma padeves pluss ir tas, ka māja iegūst pilnīgi jaunas vai rekonstruētas iekšējās komunikācijas un precīzu dzīvokļos patērētā siltuma uzskaites sistēmu. Siltummezglu uzrauga attālināti un tas darbojas automātiski, nodrošinot mājokļos siltumenerģiju atbilstoši ārgaisa temperatūrai un iedzīvotāju izvēlētajai iekštelpu komforta temperatūrai.
30.05.2019 16:00
Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2019" ietvaros saņemti 27 pieteikumi. No Liepājas šajā konkursā piedalās četras daudzdzīvokļu ēkas un vieglatlētikas manēža.
15.02.2019 11:12
Kā paredz Ugunsdrošības noteikumi, ar nākamā gada 1.janvāri visās dzīvojamās mājās un dzīvokļos jābūt dūmu detektoram. VUGD Kurzemes reģiona brigādes komandiera vietnieks Mursals Kerimovs mudina cilvēkus par to domāt jau laikus, turklāt ne tikai tāpēc, ka to prasa noteikumi, bet savas un ģimenes drošības dēļ.
15.02.2019 11:11
Apkures sezonā vienmēr aktuāls būs jautājums, kā ekonomēt siltumenerģiju, tādējādi samazinot rēķinu par apkuri. Vislielākās iespējas taupīt to ir iedzīvotājiem, kuru dzīvokļos ir regulējama siltuma padeve. Taču svarīgi to darīt pareizi, lai šīs darbības dotu ekonomisku efektu. Uzņēmums “Liepājas namu apsaimniekotājs” skaidro būtiskākās nianses, ko svarīgi zināt apkures sezonas laikā.
07.01.2019 12:03
No šī gada daudzdzīvokļu namos dabīgās ventilācijas kanālam ir aizliegts pievienot tvaika nosūcēju, ja telpā izvietota gāzes iekārta un nav citas ventilācijas, kas nodrošina pastāvīgu gaisa apmaiņu telpā un noplūdušās gāzes novadīšanu ārpus būves, atgādina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
14.08.2018 09:45
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padome 26. jūlijā apstiprināja jaunus SIA "Liepājas RAS" sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifus, kas stāsies spēkā ar 2018. gada 1. septembri, un pieaugs par 22,45%.
09.08.2018 11:31
Līdzfinansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju atkritumu sētiņu izveidei 2018. gadā pašvaldība izsludina projektu konkursa trešo kārtu.
Iedzīvotāji savus projektus var iesniegt līdz 2018. gada 5. oktobrim. Pieejamais līdzfinansējums šajā konkursa kārtā ir 17 600 eiro.
27.06.2018 15:09
Šodien, 20.jūnijā apbalvoti konkursa par 2018.gada energoefektīvāko ēku Latvijā uzvarētāji. Konkursa kategorijā par energoefektīvāko daudzdzīvokļu ēku laurus plūca SIA „Liepājas namu apsaimniekotājs“ (LNA) pārvaldītās mājas. 1.vietu ieguva daudzdzīvokļu ēka Klaipēdas ielā 70, 2.vietu – daudzdzīvokļu ēka Bāriņu ielā 8/10.
05.06.2018 10:57
Izvēloties kļūt par portāla mans.lna.lv. lietotāju, klienti savus rēķinus ērti un bez sarežģījumiem var apmaksāt jebkurā diennakts laikā, kā arī ar šī portāla starpniecību iespējams sekot informācijai par savu īpašumu un, protams, noziņot skaitītāju rādījumus. Īpaši aktuāla elektroniskā rēķinu apmaksa būs, sākot ar 1. jūliju, kad drukāto rēķinu sagatavošana kļūs par maksas pakalpojumu.
05.06.2018 10:49
2018.gada 25. maijā Latvijā stājas spēkā Vispārīgās datu aizsardzības regula, kuras mērķis ir izskaust nepamatotu personas datu lietošanu. Saskaņā ar to personas dati ir jebkāda privāta rakstura informācija par personu, kas šo indivīdu identificē. Lai sagatavotu rēķinus atbilstoši datu aizsardzības prasībām, sākot ar šā gada 1.jūniju LNA klienti rēķinus savās pastkastītēs papīra formātā saņems tikai un vienīgi aizlīmētās aploksnēs. Šāda rēķinu apstrāde būs maksas pakalpojums.

Aicinām iepazīties ar informāciju par iespējām mainīt rēķinu saņemšanas veidu, pārejot tikai uz elektroniskā rēķina saņemšanu e-pastā vai izmantojot klientu portālu mans.lna.lv un aizpildīt iesnieguma veidlapu.
02.03.2018 11:21
Pirms pusotra gada Valsts ieņēmumu dienestā (VID) tika izveidota speciāla nodaļa, kuras pārziņā – uzraudzīt iedzīvotājus, kas gūst ienākumus no nekustamo īpašumu iznomāšanas vai izīrēšanas. Pirms tam nodokļi no šādiem ienākumiem nebija jāmaksā. Atsevišķi dzīvokļu izīrētāji jau ir saņēmuši vēstules no VID, kurās tiek ieteikts brīvprātīgi atzīt ienākumus un dalīties tajos ar valsti. Kā darbojas šī sistēma? Kādi nodokļi jāmaksā tiem, kuri gūst ienākumus no dzīvokļu izīrēšanas? Kā šie cilvēki nonāk VID redzeslokā?
Informācija pārpublicēta no portāla DELFI Tava Māja.
28.02.2018 08:55
No 1. marta tiks slēgta Liepājas namu apsaimniekotāja (LNA) norēķinu kase Peldu ielā 5, tādēļ šeit izsniegtos Liepājas sabiedriskā transporta abonementa biļešu veidus ar 100% atvieglojumiem turpmāk varēs saņemt Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūrā „Liepājas sabiedriskais transnsports”, Jūrmalas ielā 23, un, tāpat kā līdz šim, arī Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā, E. Veidenbauma ielā 3.
22.02.2018 09:56
Pēdējo dienu laika prognozes liecina par stipra sala tuvošanos Latvijai. Iespējams, februāra beigās un marta sākumā sagaidīsim ne tikai šīs ziemas zemāko gaisa temperatūru, bet arī dziļāko sniegu. Siltuma saglabāšana un uzturēšana mājoklī – ir svarīgākais uzdevums, lai šādos laika apstākļos mājas komunikāciju sistēmas funkcionētu un iedzīvotāji justos ērti un droši.
17.01.2018 09:21
Š.g. 17. janvārī Liepājā pieredzes apmaiņas vizītē viesosies Latgales reģiona pašvaldību un namu pārvaldnieku pārstāvji, lai iepazītos ar Liepājas pilsētas pieredzi daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā un energoefektivitātes paaugstināšanā.
08.12.2017 13:54
Lai veicinātu iedzīvotāju deklarēšanās un būvniecības dokumentācijas sakārtošanu, apstiprināti jauni saistošie noteikumi “Par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā”, kas paredz izmaiņas noteiktās nekustamā īpašuma nodokļu likmēs. Tie stāsies spēkā 2018. gada 1. janvārī.
23.10.2017 08:55
Ir iestājies lielais lapkritis, tāpēc iedzīvotājiem atgādinām par kārtību, kas jāievēro, vācot un noglabājot rudens lapas un citus zaļos atkritumus.

Ir trīs iespējas, kā rīkoties, lai atbrīvotos no zaļajiem atkritumiem.
26.09.2017 15:53
Lai atvieglotu klientu saziņu ar SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs”, Zvanu centra darbībā turpmāk tiek piedāvātas piecas taustiņu izvēles. Atsevišķi ir izdalīta ūdens skaitītāju nodošanas funkcija. Līdz šim tā bija savienota ar ar zvanu par rēķiniem, aprēķinu metodiku un tml. Turpmāk mēneša beigās (precīzs skaitītāju rādījumu uzrādīšanas laika periods norādīts uz klientu ikmēneša rēķiniem un klientu portālā manslna.lv) skaitītāju rādījumus iespējams nodot, zvanot uz centrāli un izvēloties taustiņu “2”. Vienlaikus gan klientiem atgādinām, ka visērtākais veids, kā nodot skaitītāju rādījumu informāciju, ir izmantot klientu portālu mansLNA. Aicinām iepazīties ar Zvanu centra jaunajām izvēlnēm.
18.09.2017 10:08
Latvijai no dienvidiem tuvojas ciklons, kam dots vārds "Tomass". Tā ietekmē pirmdien daudzviet stipri līs un pūtīs brāzmains vējš, kā arī, visticamāk, sāksies jauni plūdi, brīdina sinoptiķi. Prognozētais nokrišņu daudzums tuvākajās divās diennaktīs svārstās no 20 līdz 50 milimetriem. Stiprākais vējš iespējams pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu, kad, ciklonam virzoties prom, vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem, - brāzmu spēks var nedaudz pārsniegt 20 metru sekundē. Iedzīvotāji aicināti sekot līdz jaunākajām laika prognozēm un brīdinājumiem no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra.
14.09.2017 13:44
SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” (LNA) līdz ar septembra mēneša rēķiniem ir nosūtījis aicinājumu iedzīvotājiem uzņēmuma klientu centros iepazīties ar savas mājas ugunsdrošības instrukciju. Vienlaikus namu kāpņu telpās pakāpeniski tiks izlikti koncentrēti rīcības apraksti ugunsgrēka gadījumā un kontaktinformācija.

MK noteikumi Nr. 238 „Ugunsdrošības noteikumi”, kas stājušies spēkā pērnā gada 1.septembrī, paredzēja gadu pārejas periodu, lai ar 2017.gada 1.septembri pārvaldnieks izstrādātu ugunsdrošības instrukciju katrai daudzdzīvokļu mājai un ar tās nosacījumiem iepazīstinātu dzīvokļu īpašniekus, īrniekus, nomniekus un iedzīvotājus.
08.08.2017 09:08
Ugunsgrēka autonomais detektors ir neliela izmēra ierīce, kura patstāvīgi spēj konstatēt telpā izveidojušos ugunsgrēka faktorus - dūmu koncentrāciju, siltumu - un par to ar spalgu skaņas signālu nepārtraukti brīdināt mājokļa iemītniekus. Vienkāršam daudzdzīvokļu māju dzīvoklim parasti pietiek ar vienu detektoru. Vispiemērotākā vieta detektoram būtu guļamistabas griesti vai gaiteņa griesti netālu no guļamistabas durvīm. Ja nevar detektoru uzstādīt griestos, tad to drīkst izvietot sienas augšdaļā tuvu griestiem, bet nedrīkst detektorus izvietot tieši griestu un sienas dobumā, kā arī citās vietās, kur var tikt traucēta dūmu iespējami ātra nokļūšana līdz detektoram (piemēram, uz plauktiem, skapjiem).
08.08.2017 09:07
Sakarā ar šā gada jūnijā Londonā notikušo ugunsgrēku daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā, kā arī ņemot vērā to, ka Latvijā liela daļa ugunsgrēku izceļas tieši daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, ugunsdzēsēji pastiprinātu kontroli veic arī mūsu pilsētas daudzstāvu dzīvojamajās mājās, pārliecinājās portāls. Turklāt ne vien ēkas, kurās ir vairāk par sešiem stāviem, bet arī trīs, četru un piecu stāvu dzīvojamās mājas.
06.07.2017 15:17
Aicinām iepazīties ar video stāstu par siltināto un atjaunoto namu piemēriem, kuru energoefektivitātes rezultāti vairāku gadu garumā atzīti par Latvijā nepārspētiem.
06.07.2017 15:12
Noslēdzoties konkursam “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017”, trešdien, 21. jūnijā, godinātas un apbalvotas šā gada energoefektīvākās ēkas. Konkursa laureātu vidū 1. vieta nominācijā “Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka 2017” ir daudzdzīvokļu ēka Liepājā, Ziedu ielā 5 – 1. vieta. Savukārt, daudzdzīvokļu nams Klaipēdas ielā 88 ieguvis 3.vietas diplomu.
18.04.2017 09:58
Kad šā gada martā Latvijā konstatēja saslimšanas gadījumu ar tā saukto leģionāru slimību, ne mazums uzņēmuma «Liepājas namu apsaimniekotājs» (LNA) klientu uzdeva jautājumu, vai mēs varam būt droši, ka šī slimība neapdraud arī mūs? LNA un arī citi speciālisti skaidro, kādi ir drošības un piesardzības pasākumi, lai izvairītos no saslimšanas.
09.02.2017 09:41
Pašvaldība ir izsludinājusi projektu iesniegšanas termiņu līdzfinansējumam saskaņā ar saistošajiem noteikumiem „Par Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu kultūras pieminekļu saglabāšanai”. Projektu iesniegumi Liepājas pilsētas domē, Rožu ielā 6, māju īpašniekiem (valdītājiem) jāiesniedz līdz šā gada 25. aprīlim.