Paziņojumi

27.03.2020 13:13
Lai pēc iespējas samazinātu riskus, kas saistīti ar Covid - 19 un ar mērķi ierobežot tā izplatību no 20. marta Liepājā ir slēgti publiski pieejamie bērnu rotaļu laukumi, arī iekšpagalmos. Rotaļu laukumi ir norobežoti ar brīdinājumu lentām. Aicinām māju kontaktpersonas informēt namu pārziņus, ja norobežojošās lentas ir bojātas.

Šāds lēmums pašvaldībā pieņemts, ņemot vērā, ka infekciju izraisošais koronavīruss izplatās netieša kontakta ceļā, pieskaroties virsmām un priekšmetiem, kas piesārņoti ar elpceļu izdalījumiem, tāpēc ir būtiski maksimāli izvairīties no pieskaršanās publiski pieejamiem priekšmetiem, kas nav dezinficēti.

Iedzīvotāji, kuri pamana apzinātus ierobežojumu un aizliegumu pārkāpumus publiskajās atpūtas vietās, aicināti informēt Liepājas pilsētas Pašvaldības policiju, zvanot pa tālruni 63420269.

Atgādinām, ka neievērojot ārkārtas situācijā noteiktos drošības pasākumus, iespējams saņemt arī sodu. Administratīvo pārkāpumu kodekss paredz naudas sodu fiziskām personām no 10 līdz 700 eiro, juridiskām personām no 140 līdz 2800 eiro. Krimināllikums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz 1 gadam, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu. Redzi pārkāpumu - ziņo Valsts policijai 110.

Saziņai ar namu pārziņiem un LNA speciālistiem, aicinām izmantot zvanu centra tālruni 6 34 70303 vai iesūtot jautājumus elektroniski pa e-pastu: lna@lna.lv. Iesniegumus rakstiski klienti var nodot, izmantojot pastkastītes pie klientu centriem.