Paziņojumi

13.03.2020 16:45
Rūpējoties par iedzīvotāju veselību un sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, kā arī saistībā ar valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī līdz 14. aprīlim, ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību, Liepājas pašvaldības iestādēs ir noteikti vairāki ierobežojumi.

Saistībā ar šo situāciju lielākā daļa Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības strādās citādā režīmā, apmeklētāju pieņemšanu organizējot attālināti, tā pēc iespējas samazinot darbinieku tiešo kontaktu ar apmeklētājiem.

Sociālais dienests

Sociālais dienests aicina klientus, īpaši seniorus, nopietni izvērtēt nepieciešamību nākt klātienē uz Sociālo dienestu! Lūdzam sākotnēji konsultēties pa tālruni ar Sociālā dienesta darbiniekiem par iespēju nodrošināt klātienes pakalpojumu attālināti vai arī atlikt to uz vēlāku laiku pēc 14. aprīļa.

Nepieciešamības gadījumā zvanīt:

Līdz 14. aprīlim savu darbību pārtrauc Pensionāru dienas centri Klaipēdas ielā 96a un Ģenerāļa baloža ielā 1.

Veselības aprūpe

No visām pašvaldības kapitālsabiedrībām, ierastajā režīmā strādās tikai veselības aprūpes iestādes - SIA “Liepājas reģionālā slimnīca”, SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” filiāle Zobārstniecības poliklīnika, SIA “Vecliepājas primārās veselības aprūpes centrs” un SIA “Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centrs”.

Pašvaldības administrācija

No 16. marta apmeklētājus klātienē nepieņems. Nepieciešamības gadījumā ar Liepājas pašvaldības administrāciju lūdzam sazināties pa tālruņiem: 63 404 750 vai 63 404 773, rakstīt e - pasta vēstuli: pasts@liepaja.lv, vai atstāt iesniegumu Liepājas pašvaldības administrācijas ēkas foajē (Rožu iela 6), kur no pirmdienas, 16. marta tiks nodrošināta pastkastīte sūtījumu nodošanai. 

Būvvalde

No 16. marta apmeklētājus klātienē nepieņems. Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties pa tālruņi: 63 404 725 vai rakstīt e - pasta vēstuli: buvvalde@liepaja.lv.

Nekustamā īpašuma pārvalde

Apmeklētājus no 16. marta klātienē nepieņems. Pie ieejas durvīm 1. stāvā būs galds, uz kura novietota informācija uzziņai, iestādes darbinieku tālruņa numuri, papīrs, iesniegumu veidlapas un rakstāmais, lai var uzrakstīt iesniegumu un to tur pat varēs iemest LPPI "Nekustamā īpašuma pārvalde" pastkastītē. Kontakttālrunis: 63 404 708.

Kapsētu pārvalde 

Strādā bez izmaiņām.

Sporta pārvalde

Gan Sporta pārvaldes, gan profesionālo izglītības iestāžu administrācija strādās kā ierasts, bet aicina apmeklētājus izvērtēt nepieciešamību pēc tikšanās klātienē, kā arī precizēt tikšanās laikus iepriekš telefoniski vai e-pastā. Sporta pārvaldes kontaktinformācija un  Bērnu sporta skolu kontaktinformācija

Kultūras pārvalde

No 16. marta apmeklētājus klātienē nepieņems. Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties pa tālruņi: 63 483 939 vai rakstīt e - pasta vēstuli: liepajaskultura@liepaja.lv.

Kultūras iestādes

Liepājas muzejs, bibliotēkas, koncertzāle “Lielais dzintars”, Liepājas teātris, kā arī citas kultūras un atpūtas iestādes nebūs publiski pieejamas līdz 14. aprīlim.

Visi publiskie pasākumi Liepājā līdz 14. aprīlim tiek atcelti. Aicinām sekot līdzi katras iestādes paziņojumiem, kā arī pasākumu organizatoru sniegtajai informācijai par jauniem pasākumu datumiem un citu informāciju, kas saistīta ar iegādātajām biļetēm.

Izglītības iestādes

No 13. marta ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs un mācības notiek attālināti.  Aicinām vecākus būt atbildīgiem par savu bērnu un līdzcilvēku veselību, tādēļ, lai gan mācības pirmsskolas izglītības iestādēs notiek, lūgums izvēlēties bērnus nevest uz bērnudārzu un rast veidu, kā nodrošināt savu mazuļu pieskatīšanu mājas apstākļos.

Tāpat tiek pārtraukts visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību process.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

Klientu apkalpošana klātienē ir slēgta līdz 14. aprīlim, vai līdz turpmākai informācijai.

Dāvanu kartes fiziskām un juridiskām personām iespējams iegādāties tikai attālināti, iepriekš piesakot pa e-pastu: info@liepaja.travel vai tālruni: 63 480 808.

Aģentūra " Liepājas sabiedriskais transports"

Aģentūra strādās ierastajā darba režīmā, tomēr aicina jautājumus, kurus var atrisināt telefoniski vai elektroniski (konsultācijas, ieteikumi, taksometru licences kartiņu pagarināšanu) to darīt izmantojot tālruni: 63 428 744, e-pastu: transports@liepaja.lv, vai sociālajos tīklos facebook: @Liepajastransports, vai twitter: @SatiksmeLiepaja. Aģentūra aicina iedzīvotājus nenākt uz aģentūru pēc sabiedriskā transporta kustības sarakstiem, tos var lejuplādēt šeit.

Līdz 14. aprīlim nekursēs skolēnu ekspreši. Lasīt vairāk.

SIA "Liepājas enerģija"

SIA “Liepājas enerģija” līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē. Lūdzam ar uzņēmuma speciālistiem sazināties, zvanot pa norādītājiem tālruņa numuriem: Klientu daļa - 26 163 023, Tehniskā daļa - 29 493 408, Lietvede - 63 425 904. Topogrāfiju saskaņošana elektroniski: renate.trinite@liepajasenergija.lv. Rakšanas atļaujas lūdzam ievietot pasta kastītē pie uzņēmuma ārdurvīm!

Aktuālajai informācijai var sekot Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā un sociālajos tīklos – tas ir arī galvenais informācijas iegūšanas avots: www.spkc.gov.lv/lv